Kompleksowe wykończenie mieszkania

Jeśli wizja wykończenia mieszkania przyprawia Cię o zawrót głowy, a świadomość niekontrolowanych wydatków spędza sen z oczu. MAMY NA TO ROZWIĄZANIE!

Specjalnie dla Twojej wygody rozpoczęliśmy współpracę z firmą DECORPROJECT Sp. z o.o., która zaprojektuje, wykończy i urządzi Twoje wymarzone mieszkanie „pod klucz”!

Oszdzędzamy Twój czas

Zajmiemy się kompleksowo całością prac wykończeniowych. Bierzemy na siebie: zakup materiałów, logistykę, nadzór nad ekipą glazurników, parkieciarzy, stolarzy, fachowców od schodów, kominków i długą listą pozostałych specjalistów. W ustalonym terminie odbierzesz swoje mieszkanie posprzątane, pachnące i gotowe do wprowadzenia.

Budżet bez niespodzianek

Sprawa budżetu jest kluczowa, od początku chcesz wiedzieć Ile Cię to będzie kosztowało, jakie wydatki musisz przewidzieć. Naszą odpowiedzią są pakiety wykończenia i wyposażenia, w których zawarliśmy materiały i prace niezbędne do wykończenia całego mieszkania. To klarowne rozwiązanie oferujemy w różnych przedziałach cenowych.

Nasze realizacje

POZNAJ PAKIETY WYKOŃCZENIOWE

Group 7

Usługi wykończeniowe dostępne u naszego partnera – Urzadzamypodklucz.pl – stanowią kompleksowe rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze i uniknąć chaosu związanego z remontem.

Usługi wykończeniowe dostępne u naszego partnera – Urzadzamypodklucz.pl – stanowią kompleksowe rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze i uniknąć chaosu związanego z remontem. Doświadczeni specjaliści pomogą Ci w doborze materiałów wykończeniowych, przejmując pełną odpowiedzialność za wszystkie prace remontowe. Usługa obejmuje koordynację prac, zamówienie i transport materiałów, a także sprzątanie po zakończeniu projektu, eliminując wszelkie zmartwienia związane z procesem. Dzięki pakietom wykończeniowym możesz spokojnie wybrać rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Nie musisz się niczym martwić – powierz prace doświadczonym profesjonalistom i ciesz się wymarzonym wnętrzem!

PAKIET

Prosty new

Inwestycyjnie

739

zł / m2

PAKIET

Wygodny new

Wiele pomysłów i rozwiązań

1 180

zł / m2

PAKIET

Komfortowy new

Na miarę Twoich potrzeb

1 640

zł / m2

PAKIET

Stylowy art

Na miarę Twoich potrzeb

2 100

zł / m2

Zacznij od niezobowiązującego spotkania.
Wspólnie z Doradcą zdefiniujesz oczekiwany efekt, oszacujesz budżet i wynikające z niego możliwości.

SPOTKAJMY SIĘ !

Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą.